Internetinės svetainės

moderniam jūsų verslui

Šiandieninėje išmanioje visuomenėje didžioji dalis vartotojų gyvena skaitmeniniame pasaulyje. Beribis interneto tinklas tapo pagrindiniu patarėju priimant sprendimus, perkant prekes ar net susipažįstant su naujais dalykais. Todėl jūsų interneto svetainė turėtų būti tokia vieta, kuri padėtų jums pritraukti vartotojų dėmesį, pasakojant jūsų prekės ženklo istoriją. Deja, siekiant patraukti išrankaus bei informacijos gausa persisotinusio lankytojo dėmesį, nepakanka vien tik gražių detalių – būtini viską apjungiantys projektavimo, dizaino ir programavimo sprendimai, kuriuos mes galime jums pasiūlyti.

Kontaktai

Profesionali Interneto Svetainė – Greičio Ir Kokybės Garantas.

Individuali, jūsų verslo specifikai pritaikyta svetainė padės išsiskirti iš konkurentų ir neturės perteklinių, jums nereikalingų, greitį mažinančių funkcijų.

svetainės privalumai:

naudojama daug mažiau failų, scriptų ir funkcijų;

didelis failų kiekis neiššaukia nereikalingų klaidų;

didesnis greitis;

jokių apribojimų dizainui;

galima įgyvendinti visus, tiek kliento, tiek dizainerio norus;

paprastesnis ir produktyvesnis SEO administravimas;

didesnis saugumas.

Turinio valdymo sistemų svetainės – Greitas ir patogus valdymas

Individuali, jūsų verslo specifikai pritaikyta svetainė padės išsiskirti iš konkurentų ir neturės perteklinių, jums nereikalingų, greitį mažinančių funkcijų.

svetainės privalumai:

greičiau pagaminamos;

dizainą galima pasirinkti iš daugelio variantų;

aptarnauti gali net neturintis specifiniu žinių žmogus;

greiti dizaino pakeitimai;

mažesnė kaina.

"ViresIT" paslaugos

Ką geriau išsirinkti? Jūsų sprendimą lems verslo tikslai, užduotys, norai ir biudžetas.

Internetinės parduotuvės | E-commerce

Pardavimų srityje el. parduotuvė jau tapo būtina priemone. Nesvarbu kas jūsų prekė – rūbai ar mokymų kursai - klientas nori įsigyti greitai ir lengvai, sugaišdamas kuo mažiau laiko. Todėl mes pritaikome internetines parduotuves jūsų verslo modeliui, padedame išsirinkti ir sukurti patrauklų dizainą, įdiegiame reikiamus įskiepius bei papildomas funkcijas, tokias kaip verslo valdymo sistemos. Atnaujiname, šaliname trikdžius ir t.t.

Svetainės administravimas

Prižiūrime ir administruojame tiek mūsų, tiek kitų kurtas svetaines. Stebime procesus ir nuolat atnaujiname bei pritaikome prie jūsų kintančių poreikių, atsinaujinančių Google reikalavimų. Palaikome tinkamą puslapių užkrovimo greitį, šaliname trikdžius. Padedame apsisaugoti nuo įsilaužimų ir skubame į pagalbą iškilus nesklandumams. Jei reikia, į svetaines diegiame el. parduotuvės funkcijas. Diegiame reikalingus įskiepius, padedančius užtikrinti sklandų svetainės darbą.

TVS | Turinio valdymo sistema

Šis įrankis suteikia galimybę lengvai valdyti ir pildyti svetainę ar el. parduotuvę. TVS pritaikome prie jūsų verslo modelio ir poreikių bei suprogramuojame visas reikiamas funkcijas. Turinio valdymo sistemoje naudojama lietuvių kalba (nebent pageidausite kitos). Jums nereikės specifinių programavimo žinių, galėsite lengvai kurti papildomus puslapius, kategorijas, kelti tekstą, paveikslėlius ar net vaizdo įrašus. Vieni populiariausių TVS pavydžių – WordPress ir PerstaShop.

SEO ir internetinis marketingas

Tai dvi pagrindinės priemonės, be kurių jūsų svetainei ar el. parduotuvei tapti matoma ir žinoma beveik neįmanoma. SEO apjungia programinius, turinio ir verslo strategijos aspektus bei už juos atsakingus specialistus. Jei norite greitesnio rezultato, nei teikia svetainės vidinis ir išorinis optimizavimas, padedame susikurti Google Ads reklamą. O kad galėtumėte sekti procesus – įdiegiame Google Analytics bei Google Search Console.

Svetainės ir el. parduotuvės dizainas

Svetainės išvaizda ir funkcionalumas – vieni iš svarbesnių vertinimo kriterijų. Kuo svetainė patrauklesnė, unikalesnė, tuo didesnė tikimybė sužavėti klientus. Kuo aiškesnis išdėstymas ir patogumas, tuo mažesnė tikimybė, kad lankytojai išeis kitur. Tad turite dvi galimybes – rinktis jums gražiausią šabloninį variantą arba išdėstyti savo viziją ir patikėti „Viresit“ dizaineriams sukurti unikalų dizainą.

Tekstinio turinio kūrimas

Nemažiau nei funkcionalumas – svarbus ir svetainės tekstinis turinys. Interneto svetainės tekstai – tai informacija, kuri pritraukia lankytojus, pasakoja jiems jūsų verslo istoriją ir parduoda prekes ar paslaugas. Tad norint patraukti vartotoją, būtinas kokybiškas, jūsų verslo nišai pritaikytas tekstinis turinys – detaliai ir kruopščiai įvertinus tikslinę auditoriją, atlikus raktinių žodžių tyrimą bei tiksliai apgalvojus, kokią žinutę perteikti potencialiam klientui.

Iternetinių svetainių kainos